Čičinsko kalnas – aplankykite legendomis apipintą piliakalnį.

Turbūt ne vienam teko skaityti ar girdėti apie žymųjį Čičinsko dvarą. Panevėžio rajone tėra vos keli piliakalniai, tarp jų Čičinsko kalnas. Legendos mini, kad Čičinsko dvaras, Dievo valia prasmego į žemę. Piliavietės aikštelėje yra didelis, apie šešių metrų gylio įdubimas. Padavimas sako, kad būtent čia prasmego nedorėlio Sinickio Čičinsko dvaras.

Krekenavos regioninis parkas- tikras gamtos stebuklas.

Atvykstantiems nuo Panevėžio pirmiausia siūlome užsukti ant Upytės piliakalnio,  kuris yra dešiniajame Vešėtos krante. Piliakalnio šiaurės rytinėje dalyje yra įspūdinga 6 m. ilgio įdauba. Pasak legendos – tai nedoro pono Čičinsko prasmegusių rūmų vieta.

Sodybos nuoma- kaip išsirinkti?

Jei organizuojate renginį ar šeimos šventę sodyboje, labai svarbu atkreipti dėmesį į šiuos dalykus: Renkantis sodybą turite žinoti kiek svečių dalyvaus jūsų šventėje. Rinkitės sodybas su tokiomis salėmis, kad svečiai galėtų laisvai tilpti. Nesivadovaukite posakiu, kad „kaip nors tilpsime“. Nes sėdėti susispaudus prie vaišių stalo yra labai nepatogu. Pasidomėkite ar yra vietos šokiams. Jei samdote muzikantus išsiaiškinkite dėl vietos skirtos …