Kviečiame švęsti vaikų gimtadienius Paliūniškio dvare.

Puiki Naujiena Paliūniškio Dvare – kviečiame švęsti jūsų vaikučio gimtadienius su įspūdingais personažais. Tėveliai galės pailsėti gamtoje, o vaikučiai praleis įsimintiną laiką su personažu.

Puiki Naujiena Paliūniškio Dvare –  kviečiame švęsti jūsų vaikučio gimtadienius su įspūdingais personažais. Tėveliai galės pailsėti gamtoje, o vaikučiai praleis įsimintiną laiką su personažais.

Fėja- tikra gražuolė, svajotoja, švelni ir gera asmenybė. Mėgsta šokti. Puošia vaikučių veidelius spalvingais drugeliais bei gėlėmis. Burianti tik gerais kerais bei burtais. Labai myli vaikus. 

Pepė – linksmuolė, pašėlusi, nuolat besijuokianti ir krečianti šunybes mergiotė. Labai mėgsta dūkti su vaikais įvairiose estafetėse ir žaidimuose. 

KARVYTĖ – tinkanti mažesnio amžiaus vaikučiams. Mėgstanti piešti, šokti, turinti be galo švelnų kailiuką, bei gerą širdį. Puošia vaikučių veidukus spalvingais piešinukais. Labai myli vaikučius. 

 

PIRATAS – tikras smarkuolis:) Mėgsta vadovauti, stipri asmenybė. Ugdo vaikučių tam tikras piratiškas savybes kaip:

– Būti taikiam;

-Būti įžvalgiam;

– Būti stipriam;

– Būti greitam;

– Gerbti savo draugą;

– Ieškoti paslėpto grobio;

-Daryti pirato mankštelę;

Raganaitė – Visai nebaisi, tikra kerėtoja, gražuolė. Mėgstanti burti iš delno, skraidyti ant šluotos ir to mokyti vaikus. Piešia ant vaikučių veidų gražuolius vorus. Šoka raganų šokį, bei dūksta su vaikais linksmiausiuose žaidimuose.