Sodybos nuoma- kaip išsirinkti?

Jei organizuojate renginį ar šeimos šventę sodyboje, labai svarbu atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

  • Renkantis sodybą turite žinoti kiek svečių dalyvaus jūsų šventėje. Rinkitės sodybas su tokiomis salėmis, kad svečiai galėtų laisvai tilpti. Nesivadovaukite posakiu, kad „kaip nors tilpsime“. Nes sėdėti susispaudus prie vaišių stalo yra labai nepatogu. Pasidomėkite ar yra vietos šokiams. Jei samdote muzikantus išsiaiškinkite dėl vietos skirtos jiems, kur jie galėtų išsidėstyti savo aparatūrą.
  •  Kiek yra nakvynės vietų. Kartais pasitaiko tokių situacijų, kai daugelis svečių prieš atvykdami informuoja, jog jiems nakvynės tikrai neprireiks. Tačiau šventei įsibėgėjus, dažnai pamirštama apie namus. O ir išlenkus keletą stikliukų važiuoti pasidaro pavojinga. Todėl visada ieškokite tokios sodybos, kur nakvynės vietų yra tiek kiek yra žmonių. Norėdami sutaupyti nakvynės sąskaita galite likti nesuprasti svečių, kuriems prireikė miegoti mašinoje. Nes dažnai jų nakvynės vietas užima neištvermingi vakaro dalyviai, kurie planavo važiuoti namo.
  • Sodybos vieta. Jei planuojate triukšmingą vakarėlį paieškokite sodybos nuomos, kuri yra atokiau nuo gyvenamųjų namų. Jei aplink yra gyvenamųjų namų, jūs galite sulaukti nemažai priekaištų dėl garsios muzikos.
  • Dar keletas aspektų į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį:

–        Jei ruošiatės atsostogauti su vaikais, ar sodyba pritaikyta vaikams – ar yra žaidimo aikštelių, supynių?

–        Jei turite augintinių, turite pasiteirauti pas sodybos šeimininkus ar jie neprieštarauja, jog atsivešite kartu.

–        Jei mėgstate plaukioti, maudytis ar žvejoti, išsiaiškinkite  ar yra siūlomos vandens pramogos.

Taigi ieškdami sodybos nuoma poilsiui ar šventėmes nepamirškite pasidomėti paminėtais dalykais.